fbpx

НАШІ РОБОТИ
Сучасне обладнання - запорука високої якості продукції

Друк фотошпалер

Агентство “Фронтір” виробляє друк фотошпалер на замовлення з нанесенням зображення будь-якої складності. Барвисті фотошпалери є самодостатнім елементом дизайну інтер’єру, навколо якого можна легко сформувати затишний простір як у житлових приміщеннях – чи це вітальня чи спальня, кухня чи дитяча кімната, так і у різноманітних офісах чи громадських закладах – кафе, клубах, пабах та ресторанах. При цьому вибір візуальних сюжетів необмежений. Незалежно від типу приміщення красиві фотошпалери створять особливу атмосферу та дозволять змінити дизайн інтер’єру.

Шпалери із нанесеним на них зображенням – сучасне рішення у дизайні будь-якого стилю. Вони внесуть креативну особливість у будь-який інтер’єр, будь-то кімната, квартира, кафе, офіс чи магазин.

  • Довговічність та практичність використання.
  • Безпека та екологічність друкованих фарб та чорнила.
  • Великий вибір форматів та текстур полотна.
  • Можливість прикрасити інтер’єр дизайнерським зображенням будь-якої складності.
  • Пропонуємо кілька варіантів текстур для друку фотошпалер: Венеція, Гладь, Іней, Класика, Пензель, Шкіра, Пісок, Полотно

Наші співробітники допоможуть Вам визначитися з фактурою основи, зображенням, розміром та кольором друку. Екологічно чисті матеріали для друку довговічні, безпечні та надійні в експлуатації. Зроблені у нас фотошпалери можна сміливо застосовувати у спальнях, дитячих кімнатах, школах, дитячих садках. А для максимальної зручності наших клієнтів можлива доставка.

Вартість
ВІД 250 ГРН ЗА М²
Відео огляд
як друкують фотошпалери
Замовити онлайн