fbpx

НАШІ РОБОТИ
Сучасне обладнання - запорука високої якості продукції

ДРУК НА РУЧКАХ – відмінний сувенір для будь-якої компанії

Ви знаєте, який найпопулярніший і найефективніший промосувенір? Правильно, ручка! Якщо у вас незабаром намічається презентація, конференція або інший бізнес-захід, то письмове приладдя з логотипом компанії стане чудовим презентом колегам або клієнтам.

Ручка з логотипом один із найрезультативніших видів промо продукції. Це досить недорогий, практичний сувенір і водночас потужний рекламний інструмент, який довгий час нагадуватиме споживачам та бізнес партнерам про Вашу фірму. Також оригінально оформлений аксесуар може стати чудовим подарунком для друзів та близьких. Завдяки цьому ненав’язливому рекламному ходу про вас і вашу компанію завжди згадають у потрібний момент.

До того ж ніякі гаджети не змогли і не зможуть витіснити звичайну кулькову ручку з ужитку. Саме тому вона, як і раніше, продовжує лідирувати в рейтингу найпопулярнішої сувенірної продукції під нанесення.

Наш рекламно-поліграфічний центр “Фронтір” пропонує якісну продукцію за найконкурентнішими цінами. Завдяки сучасному друкарському обладнанню нанесені малюнки на виробах залишаються завжди яскравими.

Повнокольоровий друк на ручках.

У нас Ви можете замовити повнокольоровий друк на ручках будь-якого логотипу, рекламного гасла або іншого зображення. Повнокольоровий друк на ручках за допомогою високоточного УФ-обладнання гарантує високу якість продукції та швидкий термін виготовлення замовлення. У процесі використовуються тільки сертифіковані чорнила, які безпечні для здоров’я людини.

  • Широкий асортимент ручок для друку.
  • Підходить для промо-акцій і як індивідуальний подарунок.
  • Малюнок не тріскається і не тьмяніє з часом.
  • Найкращий вибір для середніх або великих тиражів.
Вартість
ВІД 5 ГРН ЗА РУЧКУ
Відео огляд
Як відбувається друк на ручках
Замовити онлайн