fbpx
НАШІ РОБОТИ
Сучасне обладнання - запорука високої якості продукції

ЯКІСНА ДРУК НАГРАД БУДЬ-ЯКИХ НАПРЯМОК

Грамоти, дипломи, фірмові сертифікати – це необхідні нагороди, без яких не обходиться жоден захід, де хочуть привітати людину за її заслуги і не тільки. Хочете виділити співробітника за його посилену роботу, заохотити дипломом та премією, а може зробити жартівливі грамоти на корпоратив чи весілля? Рішення залишається за вами!

Рекламно-поліграфічний центр “Фронтір” виробляє друк нагород на металевій або паперовій підкладці. Завжди можна вибрати матеріал будь-якої щільності, розміру та текстури. Наша компанія здійснює замовлення будь-якого рівня складності, у найкоротші терміни. Все це відбувається завдяки сучасному високотехнологічному обладнанню. З нами ви зробите диплом, сертифікат та іншу нагороду яскравою та незабутньою на довгі роки.

НАГОРОДИ, ДИПЛОМИ ТА ФІРМОВІ СЕРТИФІКАТИ

Фахівці поліграфічного центру “Фронтір” виготовлять будь-який вид нагород, дипломів та фірмових сертифікатів для корпоративних клієнтів та приватних замовників. У нас ви знайдете великий вибір матеріалів для друку: від щільного картону та структурного паперу до підкладок зі скла, металу, пластику та акрилу. Використання найновішого друкарського обладнання гарантує високу якість продукції. Також додатково ви можете замовити постдрукарську захисну обробку та лазерне гравіювання поверхні сувеніру. Вся атрибутика виготовляється із сертифікованих матеріалів, які відповідають нормам та стандартам поліграфії.

  • Допомога дизайнера при оформленні макету.
  • Широкий асортимент матеріалів для друку.
  • Висока якість УФ-чорнила.
  • Можливість додаткової постобробки.
Вартість
ВІД 10 ГРН ЗА ДИПЛОМ
Відео огляд
Друк нагород
Замовити онлайн