fbpx

НАШІ РОБОТИ
Сучасне обладнання - запорука високої якості продукції

Візитки!

Персональна візитка – це універсальний носій контактної інформації про людину чи організацію. Найчастіше візитки виготовляються з паперу, картону чи пластику невеликого формату. Існують також візитні картки, виготовлені з дерева чи металу з гравіюванням. Фахівці поліграфічного центру “Фронтир” виготовлять для Вас будь-який вид ділових, корпоративних та персональних візиток високої якості на замовлення. У процесі друку візиток ми використовуємо найновіше професійне обладнання, що гарантує високу якість поліграфічної продукції. Додатково наші досвідчені дизайнери допоможуть вам розробити дизайн та стилістику візитки. Друковане чорнило європейського виробництва дозволяє отримати барвисті зображення з високою деталізацією. Використання екологічних друкарських фарб захищає візитку від вигоряння та запобігає передчасному потьмаренню картинки.

  • Захист друкарських елементів від зовнішнього впливу.
  • Широкий асортимент картонів для друку візиток.
  • Допомога досвідченого дизайнера.
  • Швидкі терміни виготовлення замовлення.

Візитки можуть бути виготовлені як одно, так і двосторонні. Як правило, для індивідуальної візитної картки краще підходить односторонній друк, оскільки вона зберігатиметься у візитниці. Зате для копоративних візок краще підійде двосторонній друк, що дозволить розмістити більше інформації про фірму, такі як: карта проїзду або перелік послуг.

Вартість візиток дуже різна. Залежно від матеріалу, кількості та термінів виконання ціна може бути від 100грн за 100шт так і набагато вище до 1000грн за 100шт.

Як правило корпоративні візитки друкують великими тиражами і тому їх ціна дуже низька.

Ви можете замовити у нас 1000 шт візиток за 350 грн.

Вартість
ВІД 0,30 ГРН ЗА ВІЗИТКУ
Відео огляд
Виготовлення візиток
Замовити онлайн